Jsme na Hithitu!

Tři roky jsme náš obchod budovaly, až jsme dospěly do bodu, kdy je nám malý. Abychom mohly pokračovat, musely jsme najít nový prostor. Ve vzduchu také visela otázka, jestli skončit, nebo jít dále. Ale je toho tolik, co vám můžeme nabídnou, proto jsme se rozhodly pokračovat.
Po novém prostoru jsme se dívaly více jak rok a nakonec se nám podařilo najít prostor, který je vhodný pro bezobalový obchod. Ale nejprve jej musíme zrekonstruovat.

A tímto bychom vás rády poprosily o podporu.

Nový prostor je velký a slunný. Konečně si budem moci zařídit certifikaci BIO, abychom mohly označovat, které zboží pochází z ekologického zemědělství. V neposlední řadě tam budeme moci pořádat workshopy a přednášky.

Bude to takový kousek přírody v Jihlavě.

Podpořit nás můžete prostřednictvím crowdfundingové kampaně:
https://www.hithit.com/cs/project/8449/nove-vetsi-udrzitelne-misto-v-jihlave

Crowdfunding je tzv. financování z davu. Vaši podporu získáme výměnou za odměnu, kterou najdete na odkazu výše. Po tom, co si vybere odměnu, ji zaplatíte, ale peníze se vám neodečtou hned. Vyúčtování přichází na řadu až po skončení kampaně. Pokud se vybere cílová částka, dostanete odměny a my peníze. Pokud se částka nevybere, nedostaneme nic vy ani my.
Je to jednoduše všechno nebo nic.

Moc děkujeme za podporu!

Za věnování odměn děkujeme:
Kosmetika Caltha, Naturinka – tradiční mýdlárna, Almara Soap, Lozano Červenka, Benkor, Bylinca, Tierra Verde, Herbiana, Kavárna Do Patra, Čokoládovna Janek, brckoo.cz, Lea Nerudová, CreativeLi, Tvůj rozlet, Masáže v Jihlavě a kavárně, která ještě nemá jméno.